Menu

O nas

Każdy wie, że klasa i szyk idą w parze.

Zadbaj więc o styl swojej klasycznej pary butów i podaruj im szykowną parę sznurówek, a Formof zrobi za Ciebie resztę. Następnie zawiąż tradycyjną muszkę na szyi i wydobądź iskrę ze swojej nienagannej stylizacji.

Formof to nie tylko gustowne dodatki w niebanalnych zestawieniach kolorystycznych – to możliwość subtelnego wyróżnienia się z klasą, przyciągając spojrzenia skrupulatnie dobranymi elementami stylizacji. Jako nowoczesna marka stawiamy na nietypowe połączenia, pozwalające bawić się kolorami w wyszukany sposób, by zawsze zaskakiwać i wyróżnić się na tle tłumu – ale tylko w dobrym guście.

W naszej ofercie znajdziesz niekonwencjonalne dodatki, takie jak oryginalne sznurówki do obuwia oraz tradycyjne wiązane muszki w awangardowej odsłonie. Gdy nas pokochasz, z przyjemnością cię zaskoczymy odsłaniając kolejne asy z rękawa.

Wierzymy, że moda męska cechuje się nieodkrytym potencjałem, wartym dopieszczenia gustownymi połączeniami barw i wzorów. Poprzez oryginalne przełamania kolorystyczne, zachęcamy do odważnej zabawy dodatkami, które podkreślą męski ubiór, nadając mu charakterny wygląd niezależnie od okazji.

Zespół Formof – Wiążemy stylem 🙂