Menu
Ślub i wesele

Małe wesele może być fajne

małe wesele

Większość z nas planując wesele marzy o dużym weselu z całą  bliższą i dalszą rodziną, oraz gronem znajomym. Ale czy jest to standard? Czy małe wesele może być udane? Jak zorganizować kameralne wesele, abyście Wy jako para młoda czuli się dobrze oraz aby Wasi goście się świetnie bawili?

Dlaczego małe wesele może być udane?

Przedewszystkim dobrze przemyślcie kogo chcecie zaprosić i będzie to grono naprawdę najbliższych Wam osób. Ślub i przyjęcie weselne to Wasza uroczystość.

Podczas takiego wesela będziecie mieli z pewnością czas aby z każdym porozmawiać, zatańczyć oraz uczestniczyć w każdym zdarzeniu wśród gości. Z pewnością zapamiętacie ten dzień wspaniale.

Przy organizacji wesela z pewnością pomoże Wam nasz poradnik Ślub na głowie.

Kameralne przyjęcie, a koszty

Organizując wesele niektóre koszty mamy stałe i tutaj niestety nie wychodzi to najatrakcyjniej, ale… mając małą ilość gości czasem może się okazać że możemy zaszaleć pod kątem bardziej niestandardowego miejsca, czy nawet wesela zagranicznego. Gdzie pogoda nie będzie stała pod znakiem zapytania. Możemy pokusić się o ślub plenerowy w wymarzonej aranżacji. 

Budżet wesela może nam wyjść dużo atrakcyjniejszy np. W górach lub mniejszej miejscowości niż w centrum Polski, gdzie jest nasze miejsce rodzinne.

Małe wesele daje nowe możliwości

A kto powiedział że wesele musi być na sali weselnej lub w restauracji? Na małym weselu z pewnością większość osób będzie lubiła podobne rzeczy jak Wy. Kochacie konie? Zorganizujcie przyjęcie w stadninie koni… Lubicie góry? Wycieczka górska i impreza w schronisku może być strzałem w 10! A z pewnością nie są to miejsca, które już są skomercjalizowane przez biznes weddingowy ;p

Ślub w czasach Coronawirusa

Mimo przeciwnością, które spotkały nas w 2020 roku, wiele par zdecydowało się nie przekładać swojego ślubu. Ze względu na obostrzenia rządu przyjęcia została ograniczone do najbliższej rodziny i świadków. Bardzo często zostały zorganizowane w rodzinnym domu.

Po rozmowach z dziewczynami, wszystkie uważają, że był to najwspanialszy dzień ich życia i nie chciałyby go przenieść na później! Korona wirus z pewnością przysporzył wiele niepotrzebnych nerwów, ale w tym wydarzeniu najważniejsi jesteście Wy!

Wyzwólcie trochę kreatywności! Nie macie pomysłu? 

Napiszcie do nas pomożemy! 🙂