Menu
Męski styl

Gdzie kupić sznurówki?

gdzie kupić sznurówki

Sznurówki do butów jeszcze do niedawna kojarzyły się z zupełnie nieistotnym elementem obuwia. Mało kto zadawał sowie pytanie: Gdzie kupić sznurówki? Sznurowadła były pełniącym jedynie swoją ściśle określoną funkcję, bez szczególnego wychylania się zza nogawki. Jednak w związku z rozwijającą się modą, ten niepozorny kawałek sznurka zaczyna odgrywać coraz to większą rolę w naszej stylizacji. Coraz częściej można się natknąć na pojawiające się zapytania „gdzie kupię sznurówki?”, a w internetowych sklepach już zaczynają pojawiać się nietypowe sznurowadła do butów w oryginalnych wzorach czy kolorach.

Sznurowadła do butów

Choć samo kupno standardowych sznurówek nie jest żadnym problemem, znalezienie nieco bardziej wymyślnych wzorów stanowi nie lada wyzwanie. Zwykłą parę czarnych, białych czy brązowych sznurowadeł kupić możemy u praktycznie każdego szewca, czy pucybuta. Znajdziemy je także w sklepach z obuwiem, najczęściej na półce z akcesoriami, jednak tam wybór także kończy się na zwykłych, stonowanych sznurowadłach, mających jedynie spełniać swoją funkcję. Gdzie zatem kupić sznurówki, które nieco ożywią stylizację i dodadzą jej charakteru?

Kolorowe sznurówki

Pomimo że trend kolorowych sznurówek zdaje się dopiero raczkować a rozkwitnięcie w pełni zajmie mu trochę czasu, to już dziś możemy zaopatrzyć się w pierwszą parę oryginalnych sznurowadeł, które przyozdobią nasze obuwie. Moda rozwija się wyjątkowo szybko, dlatego w przeciągu kolejnych sezonów możemy spodziewać się większej dostępności kolorowych sznurowadeł. Jednak co z fanami nietuzinkowego stylu, którzy nie chcą niecierpliwie czekać, a sznurówkowy trend już dziś po cichu podbił ich serce?

SznurówkiGdzie kupić ?

Obecnie Internet wydaje się być odpowiedzią na praktycznie każde pytanie – i tak jest tym razem. Kolorowe sznurowadła, wyróżniające się swoją niebanalną kolorystyką najłatwiej znajdziemy w internetowych sklepach z modą męską, choć nawet tutaj wybór jest nieco ograniczony. Sznurówki w żywych kolorach takich jak żółty czy pomarańczowy najczęściej występują w formie płaskich, bawełnianych sznurowadeł i dedykowane są raczej do obuwia dziecięcego lub młodzieżowego, zatem nie będą współgrać ze stylowymi oxfordami, w przypadku których wymagane są znacznie krótsze sznurówki okrągłe.

Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi Formof, polska marka modowa tworząca męskie akcesoria, takie jak sznurowadła w niebanalnych połączeniach kolorystycznych z nutką ekstrawagancji. Miodowo żółty w połączeniu z bordowym? A może nieco bardziej szalony mix różu i błękitu? Sznurowadła marki Formof odmienią Twoją stylizację i nie pozwolą przejść koło Ciebie obojętnie, nadal pozostając w eleganckim tonie. Zamień niepozorny kawałek sznurowadła w modny dodatek do stylizacji, współgrający z Twoją muchą lub krawatem i eksperymentuj stylem. Przywrócenie blasku ulubionej parze butów może być łatwiejsze, niż myślisz!