Menu
Męski styl / Prezent / Ślub i wesele

Buty garniturowe – Jakie sznurówki?

Buty garniturowe

Stylizacja dopięta na ostatni guzik? Spodnie, koszula, krawat, buty garniturowe gotowe? Czas podkreślić wyjątkowość Twojego ubioru oryginalnymi sznurówkami!

Jakie sznurówki wybrać?

Kiedyś odpowiedź była prosta: w kolorze butów. Elegancki styl przeszedł
jednak transformację. Im bardziej rzucające się w oczy tym lepiej! Kolorowe sznurówki podkreślą Twój indywidualny styl. Na weselu, komunii czy spotkaniu biznesowym nie będziesz kolejnym nudnym panem w garniturze! Dzięki oryginalnym sznurówkom przyciągniesz spojrzenia zazdrosnych kolegów.

Nowoczesny mężczyzna wie, że buty garniturowe wcale nie muszą być nudne. Nie od dzisiaj wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Zamiast kupować niezliczoną ilość eleganckich butów postaw na spersonalizowane sznurówki. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy! Modne sznurówki wybierzesz przez internet szybko i wygodnie. W przypadku butów, czekają Cię godziny przymierzania i kalkulowania, czy kwota, której żąda dana nie jest zbyt wygórowana.

niebieska koszula i buty garnitirowe
Photo by Mubariz Mehdizadeh on Unsplash

Niebieska koszula, ale… możesz się wyróżnić!

Częstym problemem podczas codziennej stylizacji jest np. ulubiona niebieska koszula, która nie pasuje zupełnie do niczego. Nie rezygnuj ze swojego wyboru. Dobierz do niej czarną marynarkę, klasyczne spodnie oraz niebieskie sznurówki. I gotowe! Wszystko do siebie pasuje! Gwarantowany efekt wow.

Znasz tą sytuację kiedy prosto z formalnego spotkania pędzisz na to mniej formalne? Czujesz się głupio, że znajomi są ubrani na luzie, a Ty dusisz się w krawacie? Sprawa jest prosta! Rozepnij guzik od koszuli, zdejmij marynarkę, a do butów garniturowych wsadź kolorowe sznurówki. Zapewniamy, że unikniesz pytających spojrzeń znajomych pt. „A ty znowu prosto z pracy?”.

Chciałabyś ubierać się bardziej modnie?

Masz już dosyć swoich nudnych ubrań? Podążaj, że duchem zero waste i nie wyrzucaj spodni, koszuli czy butów. Po prostu je odczaruj! Czasem jeden mały szczegół potrafi dodać pewności siebie oraz zadbać o grubość portfela. Idealnym odświeżeniem garderoby będzie modna chusta wykonana własnoręcznie ( w sieci znajdziesz mnóstwo tutoriali) ze starej bawełnianej koszuli plus kolorowe sznurówki. Kto powiedział, ze nie da się dbać o planetę i finanse równocześnie?

kolorowe sznurówki, a buty garniturowe

Zobacz również:

Sznurówki do garnituru dla biznesmena
Pomysł na prezent dla Gentelmena?