Menu
Męski styl / Prezent

Sznurówki do garnituru dla biznesmena

jak dopasować sznurówki do garnituru

Śledząc modę męską, nie sposób nie zauważyć wyraźnej dbałości o detale, która kształtowała się na przestrzeni lat. Moda męska to już nie tylko dobrze dobrany garnitur…

Towarzyszące mężczyznom już od czasów szlacheckich poszetki, fenomen muszek, kapeluszy czy męskich zegarków – sposobów na wyrażenie stylu można by znaleźć jeszcze kilka – wzajemnie się dopełniając, tworzą one wizerunek mężczyzny. 

Moda biznesowa, mimo że rządzi się nieco wyraźniejszymi regułami, pozostawia coraz więcej miejsca na kreatywną zabawę kolorami. Biznesmen w dzisiejszych czasach nie musi poddawać się modowej nudzie, może eksperymentować. Ma być pewny – w kluczowych decyzjach i ubiorze.

Dobrze skrojony garnitur, na szczęście, przestaje być elementem wyróżniającym nas w biznesowym gronie

Wyważone dodatki potrafią nadać unikatowego charakteru nawet najbardziej klasycznym zestawieniom i to właśnie one stają się areną stylizacyjnych zmagań.
Decydując się na subtelne detale, możesz jeszcze lepiej wyrażać swoją osobowość – bez obawy o utratę eleganckiego charakteru całej kreacji.

dress code

Wyróżnij się ponad sztywne reguły dress code’u

Okrągłe sznurowadła formof laces sprawdzają się w tej roli znakomicie – podkreślają dbałość o drobiazgi, jednocześnie nie pozbawiając obuwia szyku. 

Po dobraniu odpowiedniej długości, przejdź do analizy pozostałych barw, składających się na Twoją stylizację. 

Chcąc wyeksponować jej dolną część, możesz zaszaleć – odbiegając kolorystyką sznurowadeł lub dobierając je pod kolor dodatków – muszki, poszetki czy paska. 

Decydując się na klasyczniejszy look, skup się na kolorze garnituru, skarpet czy butów. 

Nienachalny dodatek

Znasz kogoś, kto spędza sporo czasu w garniturze? Kolorowy drobiazg od formof laces pozwoli mu ożywić każdy z jego codziennych zestawów i podkreśli stylowość ich właściciela.
Jest to również znakomity pomysł na elegancki prezent biznesowy – utrzymując oficjalny ton, pozwoli Ci się wyróżnić, a oryginalny sposób pakowania naszych sznurowadeł na pewno zapadnie w pamięci obdarowanego.

kolorowe sznurówki do garnituru
Zestaw kolorowych sznurówek, dla najbardziej wymagających! 🙂

Poznaj dostępne kolory sznurowadeł formof laces, a zwiążemy Cię stylem!

Zobacz również:

Strój na wesele dla mężczyzny
Jak odnowić skórzane buty – domowe sposoby